На вулиці Волинської Дивізії у Рівному було висаджено «Алею Рівності», що уособлює єдність та рівність представників всіх соціальних груп, які проживають в Рівненській громаді.

Подія була організована молодою ініціативною групою із числа жителів нашої громади в рамках їх участі в програмі «Мріємо та діємо», що реалізується в Україні IREX за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. «Мріємо та діємо» – програма, що спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни!

Також у рамках активності для присутніх була організована «Жива бібліотека» – інтерактивний захід, де «книжками» стають  живі люди. Наші «книги» розповіли як життя людини, яка представляє ту чи іншу вразливу групу може відрізнятися від наших про неї уявлень, стереотипів. Цей захід став унікальною можливістю почути людей з іншими думками, які водночас є невід’ємною частиною Рівненської громади та більше зрозуміти їх. Зокрема, дякуємо за неймовірне спілкування, щирість та готовність поділитися своїми життєвими історіями Оксані Мартинюк, Дмитру Міщуку, Зурабу Кантарії та Ігорю Марчуку. Дякуємо всім учасникам!

Share:

administrator