У рамках рубрики нових книжкових надходжень познайомимо вас із сучасною літературою – “Саме час знову запалити зірки” Віржінії Ґрімальді. Книга надійшла до книгобірні у межах програми поповнення фондів публічних бібліотек від УІК.

Віржіні Ґрімальді — французька письменниця, блогерка. 2009 року створила свій блог «Femme Sweet Femme», де писала жартівливі дописи. Цей досвід привів її до написання першої книги, з якою дебютувала 2015 року. Відтоді написала ще кілька книг. П’ять її романів стали бестселерами.

У 2019 році Віржіні посіла третє місце в Топ-10 французьких романістів за кількістю проданих книг у країні.

Про книгу: “Коли в тебе стільки боргів, що, здається, з них неможливо виплутатися, коли твоє благеньке родинне судно з двома доньками на борту не лише підтікає, а просто тоне — саме час їхати дивитися на північне сяйво. Анна — давно розлучена, заклопотана і втомлена від життя офіціантка — вирішує, що це найкраще рішення у момент найбільшої життєвої скрути. Три жінки вирушають у тривалу подорож, що змінила їх усіх. І вони долають шлях від цілковитого нерозуміння й відчуженості до справжньої близькості.”

Share:

administrator