24 квітня

 14:00 – у відділі сімейного читання відбудеться заняття з вивчення української мови у рамках навчально-літературної платформи «Живи українською».

25 квітня

 11:30 – відбудеться круглий стіл-онлайн «Марина Павленко в об’єктиві сучасного читача і дослідника» (до 50-річчя дитячої письменниці, художниці- ілюстраторки, літературознавиці) у співпраці з історико-філологічним факультетом ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука».

 15:00 – у відділі сімейного читання відбудеться Дитяча студія з вивчення англійської мови «Happy English with Lucky and Cupcake» (для учнів 1-4 класів).

26 квітня

 10:00 – у бібліотеці відбудеться обласний семінар «Основні напрями діяльності молодіжних бібліотек з популяризації читання» для бібліотечних працівників, що обслуговують молодь.

 12:00 – у соціальній мережі Facebook буде опубліковано відео-рубрика «#PROчитати».

 12:30 – у ВПУ №1 відбудеться Година-застереження «Чорнобиль – довгий слід трагедії» (до Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи).  

 15:00 – у відділі абонементу відбудеться заняття з вивчення української мови у рамках навчально-літературної платформи «Живи українською».

 16:00 – у читальному залі відбудеться заняття зі стародавньої китайської гімнастики «цігун» із сертифікованим інструктором школи Чжун Юань Цігун Оленою Ковальчук.

27 квітня

 11:00 – у відділі сімейного читання відбудеться Школа раннього розвитку «Мамине сонечко».

 12:00 – у відділі сімейного читання відбудеться заняття у школі майстерності «Бібліопрофі» на тему: «Подолання психологічних бар’єрів у діток на заняттях дитячої студії  “Happy English with Lucky and Cupcake”».

 17:00 – у молодіжному просторі «НОТА» відбудеться презентація платформи від Віталія Павлюка. Bots Platform: Сучасні Технології для Ефективної Взаємодії влади та громади.

28 квітня

 09:00 – у читальному залі відбудеться Година реквієм «Пропусти Чорнобиль крізь серце» (до Дня Чорнобильської трагедії) за участі завідувачки сектору етнографії КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» РОР Алли Українець.

 16:00 – у молодіжному просторі «НОТА» відбудуться настільні ігри.

30 квітня

 11:00 – у читальному залі відбудеться заняття зі стародавньої китайської гімнастики «цігун» із сертифікованим інструктором школи Чжун Юань Цігун Оленою Ковальчук.

 13:00 – у секторі періодики відбудеться проєкт «Українська руханка» – народний танець для молоді від 14 років від старшого викладача кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету РДГУ Алли Самохвалової.

 13:00 – у відділі сімейного читання відбудуться настільні ігри для дітей «Граємось-розвиваємось».

 15:00 – у секторі періодики відбудеться заняття у студії малюнка «Три крапки» від крапкарки Олени Сєргєєвої.

 16:00 – у молодіжному просторі «НОТА» відбудеться Квартирник.  

📚

 Книжково-ілюстративні виставки:  

📗

 “Весна починається з книги”: популяризація нових книжкових надходжень

📗

 “Маленьке свято для жіночої душі”: популяризація сучасної жіночої прози

📗

 “Містика: реальна нереальність”: новинки сучасної літератури

📗

 “Живий плач мертвої зони”: 26 квітня -Міжнародний день пам’яті Чорнобильської трагедії)

📗

 “Найпрестижнішим, найінтелектуальнішим, найекстравагантнішим”

📗

 “Сучасні книги сучасним дітям”

📗

 “Вчимося бути батьками”

Share:

administrator