У період з 22 до 24 вересня у Рівненському будинку вчених відбувався базовий тренінг за державною програмою «Молодіжний працівник».  Програма реалізується за підтримки Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації, Міністерства молоді та спорту України, ПРООН та Державного інституту сімейної та молодіжної політики. Участь у навчанні взяли працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

 «Молодіжний працівник» – це чудова можливість підвищити професійний рівень представників державних установ та громадських об’єднань, які працюють з молоддю. Також це три дні інтенсивної роботи організаторів, тренерів та учасників.

Перший день тренінгу був присвячений молодіжній політиці. Учасники пропонували власне бачення даного визначення, знайомилися з теорією поколінь, дізнались про участь молодих людей та держави у формуванні молодіжної політики, ділилися власним досвідом. Другий день тренінгу був присвячений темі «Молодіжної роботи». Що це таке, і які її основні принципи? Чи кожну роботу з молоддю можна назвати молодіжною роботою? На всі ці, і багато інших запитань, учасники отримали вичерпну і всебічну відповідь. Третій та завершальний день був присвячений компетенції молодіжного працівника. Разом з учасниками тренери складали портрет молодіжного працівника і приміряли його на себе.

Навчання проходило у невимушеній атмосфері та активному, інтерактивному форматі. Дякуємо всім та змістовне, практичне та цікаве навчання, досвід та комунікацію.

Share:

administrator