🎨 28 вересня о 16:00 запрошуємо на відкриття благодійної виставки-продаж картин художника Володимира Яницького “Врятоване мистецтво” до Рівненської обласної бібліотеки для молоді (м. Рівне, Київська,18).

🎨 Виставка діятиме впродовж трьох днів: 28, 29, 30 вересня.

🎨 Володимир Яницький – талановитий художник, переселенець із Донеччини, майже не бачить, але малює неймовірні картини.

🎨 Пан Володимир з дружиною Анною розповідають, що творити в умовах війни надзвичайно складно, бо відсутність належного освітлення, правильного оснащення робочого місця для людини із вадами зору складає неабиякі труднощі. Але навіть за таких обставин творчий потік митця не зупиняється. Тільки тематика картин дещо відрізняється. До війни це були картини більш позитивні: тварини, краса рідного краю, жіноча краса. Зараз художник підсвідомо переносить реалії війни у свою творчість. Всі роботи наповнені емоціями людей, які живуть у складний воєнний час.

🎨 “Просто потрібно бути впевненим і вірити у власні сили”, – так про свою творчість говорить Володимир Яницький, який на сьогодні є переможцем багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, має персональні виставки. Приходьте на красу та цікаве знайомство і спілкуванняу нашій молодіжці! 🙂

https://fb.me/e/1TBNMecEw

Share:

administrator