До дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності, у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, було проведено захід «Будем жити: Василь Сліпак» разом із учнями 8 класу Рівненської ЗОШ №18.

Присутні дізналися про яскраві моменти з біографії Василя Сліпака, почули спогади рідних та друзів. Крім того, учні відкрили для себе невідомі факти про творчий шлях всесвітньо відомого українського оперного співака, соліста Паризької національної опери. Так, з розповідей вчителів, присутні дізналися, що «…завдяки унікальному голосу, Василю давалися дитячі, жіночі та чоловічі партії. Це була дуже позитивна дитина».

Особлива увагу на заході була відведена героїчним внескам патріота, адже Василь Сліпак був активним учасником Помаранчевої революції, з початком Революції гідності очолив волонтерський рух і координував у Франції громадські акції, спрямовані на підтримку України. Відзначимо, що президент України присвоїв посмертно звання Героя України українському оперному співакові, волонтеру.

Для більш детального висвітлення теми, учасникам було підготовлено мультимедійні матеріали, присвячені пам’яті героя, серед яких ролик «Будемо жити!» та фрагменти із українського документального фільму «Міф».

Спікерка підкреслила, що Василь Сліпак приніс себе в жертву рідній країні, як син – гаряче любій матері. Він дуже хотів, щоб Україна змінилася. Для того, щоб це сталося, на його думку ми повинні починати саме із себе. Бажаємо усім пам’ятати, що ми здатні змінювати нашу країну на краще та діяти. Дякуємо всім присутнім за увагу!

Share:

administrator