Волонтери з БУР (Будуємо Україну Разом) відвідали Тунель кохання популярний туристичний об’єкт, розташований біля селища Клевань.  Кілька років тому фото цього українського дива облетіли весь світ і прославили мальовничий і казково гарний зелений тунель в Рівненській області на весь світ. Скільки б люди не намагалися перевершити майстерність природи у створенні насправді гарних речей, вона вчергове доводить, хто насправді хазяїн і головний митець у нашому світі. Цікавою зупинкою став римо-католицький Благовіщенський костел (заснований 1590 р).

Познайомились з Білівським давньоруським городищем – пам’яткою археології національного значення, що знаходиться в селі Білів за 2 км на північ від Пересопниці, на мисі правого високого берега р. Стубли.

Молодь з усієї нашої країни відвідала унікальну пам’ятку природи, яку занесено до 7 чудес України – Базальтові стовпи. А побачити це природне диво можна в селі Базальтове Костопільського району, де вже понад сто років видобувають базальт, яким вимощено площі європейських столиць.

Також в рамках БУР-табору буде створено на стіні Рівненської обласної бібліотеки для молоді мурал для майбутнього простору!

Долучайся до команди волонтерів!

Share:

administrator