З нагоди Дня знань у Рівненській обласній бібліотеці для молоді було проведено бібліомікс «Україна – мій рідний край» для учнів ЗОШ №10.

Під час заходу фахівці книгозбірні розповіли юним користувачам про найцікавіші куточки нашої країни, представили енциклопедії, що відображають всю її велич та красу. На сторінках книг школярі переглядали найвизначніші архітектурні пам’ятки, розкішні парки, цікаву історію деяких міст і сіл, читали розповіді про унікальні заповідники, пам’ятки природи, чарівні водоспади, гори та озера.

Юні користувачі дізнайтеся багато цікавої інформації про славетне минуле стародавніх фортець, дивовижних палаців й замків та взяли участь у вікторині «Як добре ти знаєш свою країну?». Так, школярі разом шукали відповіді на питання «Яке місто України має ім’я гетьмана?», «У якій області знаходиться «долина нарцисів»?», «Який обласний центр в Україні має ім’я відомого письменника?» та ін.

Досліджуючи історію рідного краю, користувачі бібліотеки згадали тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави (з нагоди Дня пам’яті захисників України). Символікою пам’яті є квітка соняшника, адже в серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів.

Дякуємо за активність! До нових зустрічей на заходах Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Share:

administrator