У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся цікавий захід «Бібліотечний драйв-посвята в нові читачі «Україна переможе!», фанфікшн Тамари Бацмай». Ведуча заходу познайомила присутніх із запрошеною авторкою. Пані Тамара відома рівненська поетеса та письменниця, членкиня Національної спілки журналістів України, членкиня обласної організації Спілки письменників України,  психологиня-дефектолог ( за другою освітою). До того ж вона ще й художниця, адже  з 2017 року активно займається живописом, доробок становить 64 картини олійними фарбами.

Тамара Бацмай є однією з організаторів Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Словоспів» та активною учасницею акції «Просто неба: митці Рівненщини на підтримку ЗСУ» , волонтеркою з 2014 року.  

Новими читачами стали учні 3-х класів  Колоденського ліцею Корнинської сільської ради: 3-А класу ( кл. керівник Любчик Олена Миколаївна), 3-Б класу (кл. керівник Мельник Світлана Василівна), 3-В класу ( кл. керівник Слободюк Галина Петрівна).

Захід розпочався з екскурсії усіма  відділами книгозбірні. Потім наші нові читачі активно спілкувалися, гралися, активно проводили час у компанії письменниці. Тамара Іванівна пише для дітей та дорослих. В її доробку більше 200 віршів, вона є авторкою серії цікавих дитячих книг «Світ навколо нас», «Абетка», «Про фігури», «Працьовитий павучок», « Їжачок-хитрячок», «Моя Україна», «Сом і сон», «Ази геометрії», які розійшлися тисячними екземплярами по Україні. Ці книжки розумні, корисні, мають яскраві ілюстрації та захоплюють як діток, так і дорослих. Наприклад, «Абетка» має наклад 10,5 тисяч екземплярів, вміщені там віршики-скоромовки з логопедичним ефектом допомагають виправляти мовні дефекти діток та дорослих, які трішки шепелявлять чи «ковтають» деякі звуки. На заході за допомогою цієї книги автор та дітки правильно вимовляли звуки,  а своїм тілом створювали літери, на які Тамара Іванівна зачитувала вірші. Книга «Моя Україна» – справжня знахідка, тут зібрана найкорисніша інформація, яка мотивує пишатися рідною землею, своїм походженням.

Учні дізналися багато цікавого про історію краю та Батьківщини. Більшість діток виявили бажання поповнити свої домашні  бібліотечки книгами Тамари Бацмай та отримати автограф автора з побажаннями. Дякуємо Тамарі Бацмай за крутий захід, Колоденському ліцею та запрошеним вчителям за активність та патріотизм, жагу до знань! До нових цікавих зустрічей!

Share:

administrator