У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася мистецька подія, адже рівненська художниця-аматорка разом із своїм сином презентували для публіки спільну художню виставку під назвою «Феєрія Всесвіту». До нас завітала студентська молодь з Технічного коледжу НУВГП, друзі та шанувальники творчості.

Під час презентації було представлено понад 60 робіт, багато з них – вперше. Модераторка  заходу окрему увагу звернула на творчість юного художника Валентина Капіноса. Його малюнки виконані акварельною технікою. З мамою  у нього гармонійний творчий тандем. Пані Наталіярозповіла, що у нього чудово виходять пейзажі. Окреме слово про талановитих митців сказала Анна Вітрук з дитячої художньої студії у рівненській арт-галереї «Євроарт». Вона зазначила, що цією виставкою представлений внутрішній всесвіт Наталії та Валентина, він надзвичайно світлий та позитивний і дарує глядачам таку ж енергію.

Усі експоновані твори вирізняються життєрадісними барвами, дарують тепло яскравих і м’яких кольорів, передаючи ніжність світу живої природи чи образи людей. Серед творів митців чудові краєвиди і натюрморти, портрети. Наталія постійно шукає шукає творчу техніку, експериментує, але найбільше подобається писати олійними фарбами з мастихіном. До слова, вона має освіту архітектора, проте бажання займатися творчістю дуже потужне.

Однією з цікавих робіт є «Червона Шапочка та Вовк Психотерапевт» – це авторська інтерпретація давно відомого сюжету. Тут проявився великий інтерес художниці до психології, тому і ролі персонажів змінені, на противагу класичному варіанту.

Наталія є прекрасним прикладом того, що почати навчатися улюбленій справі можна завжди, головне цілеспрямованість та праця над собою. Звісно, що природні здібності також зробили вагомий вклад у те, щоб Абросімова почала займатися живописом. Таким чином вже чотири роки вона повноцінно працює з цим видомобразотворчого мистецтва та продовжує вдосконалюватися.

Щиро віримо, наша бібліотека надихне Наталію на творення справжнього мистецтва і надалі, а ми завжди з радістю готові надати простір для презентації творчості. Дякуємо всім!

Share: