Вручення Всеукраїнської літературної премії імені Анатолія Криловця
👉📣28 лютого о 14:00 запрошуємо на Вручення Всеукраїнської літературної премії ім. Анатолія Криловця. Вечір пам’яті письменника, що відбуватиметься у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, Київська 18.
👉📣Анатолій Олександрович Криловець (1961-2017) – український поет, перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент, Відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України.
👉📣З жовтня 1994 року Анатолій Криловець працював в Національному університеті «Острозька академія». Саме він став ініціатором відкриття таких спеціальностей: спочатку «Українська мова та література», а через рік – «Літературна творчість».
👉📣Став ініціатором заснування літерної премії імені Михайла Дубова, яка щорічно присуджується за найкращий літературний дебют в номінаціях «Поезія», «Проза», «Літературна критика і літературознавство» з 2011 року рівненською обласною організацією НСПУ.
👉📣Всеукраїнська літературна премія імені Анатолія Криловця проводиться четвертий рік поспіль спільно НСПУ та Рівненською обласною організацією НСПУ.
👉📣Премія присуджується з метою популяризації та підтримки талановитих українських письменників за вагомі поетичні твори високого ліричного змісту та звучання в номінаціях: «Любовна лірика» та «Філософська лірика».Запрошуємо та гостинно чекаємо на цю непересічну подію!

Share:

administrator