15-16 червня 2021 року працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді мали чудову нагоду долучитися до V Всеукраїнського молодіжного Бібліокаравану «Читай, юність!». Цьогоріч захід відбувся у онлайн-форматі на базі Миколаївської обласної для юнацтва та об’єднав не тільки українські міста та бібліотеки, але і гостей з-за кордону. Цей проєкт має на меті популяризувати читання серед молоді, а також підвищувати інтерес до сучасної української літератури і письменників, посилювати зацікавленість громад у бібліотеках, їх послугах та ресурсах. Ідея створення такого об’єднуючого заходу належить Тетяні Соповій – заступниці директора з науково-методичної роботи Державної бібліотеки України для юнацтва.

Під час конференції  на учасників та слухачів чекала надзвичайно насичена програма. Ми мали змогу переглянути відео-візитівку про Миколаїв, почути про найрізноманітніші креативні досвіди просування читання, познайомитися з регіональними програмами підтримки книговидання, а ще дізнатися про практичний досвід у цій сфері, зокрема, послухати Ірину Гудим («Видавництво Ірини Гудим»). Відбулося кілька презентацій книг у різних жанрах, наприклад Анни Софінової («Лавка продажу дітей») у жанрі утопії, Олександри Півненко («Єлень»), Олександри Філоненко («Арабески и Сны») у жанрі фентезі та інших. Свою діяльність також представила Миколаївська обласна організація Національної спілки письменників України. Обговорили співпрацю між бібліотеками та письменниками, а також видавцями. Під час події панувала креативна атмосфера, розгорталося чимало дискусій, виникало багато запитань.

Дякуємо ініціаторам – Державній бібліотеці України для юнацтва та організаторам – Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва, а також усім спікерам за надзвичайно корисну, цікаву та актуальну подію. Поповнили запаси знань та досвідів!

Share:

administrator