Працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді взяли участь у Всеукраїнському спеціалізованому тренінгу «Координація та залучення волонтерів», що відбувався протягом 16-18 жовтня у м. Рівне. Навчання відвідали учасники з різних куточків України.

Три дні тренінгу були розподілені на сесії, де всі учасники у інтерактивній, жвавій, дискусійній атмосфері отримали пласт нових знань. Зокрема, освоїли вступ до волонтерства, його види, обговорили досвід. Учасниками було розроблено портрет волонтера. Також були розглянуті типи волонтерів, цикл волонтерського менеджменту, залучення, відбір, адаптація, мотивація, супровід, визнання тощо. Вчилися створювати комунікаційне повідомлення, у групах виконували домашнє завдання.

Приємно, що у групі панувала хороша атмосфера, кожен та кожна могли вільно висловити думки з приводу того чи іншого питання. Під час заходу прозвучало чимало цікавих кейсів, були обговорення очікування та вихідні підсумки тренінгу.

Дякуємо тренерам за цікаве неформальне навчання, отримані знання та навички, сподіваємося надалі застосовувати та опрацьовувати здобуте під час роботи!

Share:

administrator