До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася насичена, надихаюча та цікава подія – «Відкритий мікрофон» з Наталією Демедюк. Пані Наталія відома рівненська журналістка, редакторка ТРК «Ритм», до слова, ще і дуже талановита особистість, адже захоплюється написанням поезій та живописом.

Вона є членкинею НСПУ, НСЖУ, лауреаткою премії М. Дубова за авторський дебют − збірка «Ескізи буднів», а також лауреаткою міжнародного конкурсу «Калинові мости». Першу премію отримала радіопередача «Відомі невідомі патріоти». Учасниця двох виставок живопису художниць творчої групи Анатолія Іваненка, що відбувалися в галереї «ЄвроArt» у 2017 р. та 2019 р. На ТРК «Ритм» Наталія Демедюк авторка та керівниця проєкту «В гостях у громади» (за підтримки Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування) − це цикл телепрограм про успіхи та проблеми, про людей, які не тільки прагнуть змін, а вже їх роблять.

До нас завітали студенти НУВГП спеціальності «Журналістика» та старшокласники ЗОШ № 10, адже саме для молоді такі зустрічі є найбільш потрібними. Можливо для когось із них почуте сьогодні, стане поштовхом до подальшого кар’єрного вибору. Розмова відбувалася у невимушеній та теплій атмосфері, були представники локальних медіа та колеги. Наталія Демедюк поділилася з усіма присутніми власним досвідом у професійній сфері. Було чимало запитань, проте формат довірливого діалогу зберігався, що надзвичайно приємно.

На думку спікерки, важливо робити те, що ти робиш добре, працювати над цим навіть тоді, коли трапляються різні ситуації (часом досить складні чи неприємні). Любов до професії – це надзвичайно важлива складова, без неї набагато складніше, адже, коли любиш те, чим займаєшся, то просто живеш цим та переймаєшся. Поговорили і про зворотній бік, тобто моменти, коли можуть опускатися руки. Проте найкращими ліками, на думку Наталії, є вперте бажання працювати далі. Та й загалом працювати так, щоб не було соромно за себе.

Дякуємо всім за таку неймовірну подію! Не прощаємося, а завжди гостинно відчиняємо наші двері!

Share: