У рамках щорічного мистецького фестивалю «Французька весна в Україні» ГО «Франсез Альянс м. Рівне» – https://www.facebook.com/rivne.af та Рівненська обласна бібліотека для молоді –https://www.facebook.com/ulibrv з радістю прийматимуть у віртуальній конференції Крістін Фере-Флері – сучасну французьку письменницю.

🧐📚 Крістін Фере-Флері народилася у 1961 році. Тривалий час вона працювала редакторкою у відомому паризькому видавництві Ґаллімар (Gallimard Jeunesse).

👉 У 1996 році Крістін Фере-Флері опублікувала свою першу дитячу книгу «Маленька любов» («Le Petit Tamour»), а у 1999 році за її мотивами вийшла книга для дорослих «Хвилі ніжні, як тигри» («Les Vagues sont douces comme des tigres»). Це видання було відзначене французькою літературною премією «Antigone», а авторка стала відомою.

☄️ З тих пір вийшло друком близько 90 публікацій, серед яких романи, повісті, оповідання для дітей, підлітків і дорослих читачів. Удостоєна кількох літературних нагород, її книжки перекладені на англійську, німецьку, українську, польську, російську та іспанську мови. Деякі тексти написані у співавторстві з донькою Мадлен Фере-Флері та письменницею Женев’є Лакуртьє.

🔎Зустріч відбудеться у середу 14 квітня о 15.00 на платформі Zoom.

🤗 Поспілкуємося з письменницею про роман «Дівчина, яка читала в метро» («La fille qui lisait dans le métro»), що перекладений та виданий українською мовою (ВСЛ, перекладач – Павло Мигаль). Головна героїня Жульєт – трохи дивакувата мрійниця. Майже завжди самотня. Її стосунки з чоловіками закінчуються, так і не почавшись. Уранці, їдучи в метро на роботу, вона зацікавлено розглядає книжки в чужих руках…

🧐 Підключитися до конференції Zoom можна за лінком –
https://zoom.us/j/92699783300…Ідентифікатор конференції: 926 9978 3300Код доступу: 036049Запрошуємо Вас! 

Share:

administrator