З нагоди вшанування Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту Рівненська молодіжна бібліотека провела тематичну годину-реквієм «Бабин Яр: без права на забуття». Ми завітали до молоді Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі.

Під час заходу спікерка розповіла про трагедію Бабиного Яру – одну з найтемніших сторінок історії минулого століття. Пам’ять про Голокост необхідна для поколінь, щоб не залишити їх байдужими до історії теперішньої і майбутньої. Трагедію в Бабиному Яру називають символом, а масові знищення євреїв та людей інших національностей досі шокує цинічною нелюдськістю.

Ведуча заходу запропонувала до спільного перегляду фільм «Історична правда. Трагедія у Бабиному Яру». Також ми разом пригадали локальну історію, адже за 3 км від міста Рівного масові розстріли відбулися в урочищі Сосонки. Це стало місцевою дорогою смерті, яку назвали рівненським Бабиним Яром. Усього там загинуло 17 тис. осіб. Дякуємо присутнім за уважність та інтерес до цієї теми.

Share:

administrator