З нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права, який проводиться у тиждень, що включає 10 грудня (День прав людини) Рівненською молодіжною бібліотекою була проведена гра «Країна гідності».

Карткова гра «Країна Гідності» була створена молодіжним сектором Ради Європи, щоб допомогти подолати перешкоди з якими стикається молодь під час реалізації своїх соціальних прав. Видання українською мовою було здійснено Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні. Всього було видано 350 комплектів україномовної гри, три з них отримала наша бібліотека. Гра є досить цікавою та користується популярністю серед молоді.

Завдяки грі «Країна гідності» молоді люди можуть більше дізнатися про свої права, навчитися їх відстоювати. Цього разу учасниками нашої гри стали студенти ВПУ №1. Гравці як члени парламенту однойменної країни приймали рішення про соціальну політику у рамках плану розвитку країни на найближчі п’ять років, щоб вивести країну з кризи. Гравці вибирали сферу політики, де вони реалізовували свої рішення. Учасники зробили висновок, що саме соціальні права є необхідними для повноцінної участі у житті суспільства і держава повинна сприяти реалізації соціальних прав громадян.

Дякуємо всім за активну участь та дискусії!

Share:

administrator