У Рівненській обласній бібліотеці відбулася яскрава «Грузинська вечірка «Грузія – цінність в традиціях». До слова, у 2021 році книжковою столицею світу було визнане Тбілісі за програмою ЮНЕСКО. Також 26 травня Грузія відзначає День незалежності.

З цієї нагоди молодіжна книгозбірня провела чимало заходів у рамках тематичної бібліотечної вечірки. До нас завітали студенти Рівненського автотранспортного фахового коледжу НУВГП, усі охочі цікаво і незвично провести час, а також журналісти.

Усі присутні не тільки почули багато цікавого про Грузію, але і змогли поринути у театралізовану атмосферу, адже працівниками книгозбірні були використані національні костюми. Вечірка була розділена на локації, за цією логікою і відбулася мандрівка у світ грузинської культури, історії, музики, танцю та кухні цієї гірської країни.

Під час заходу учасники познайомилися з грузинським письмом та випробували себе у «Майстерці написання грузинських літер», стали першими глядачами відео грузинського танцю казбегурі. Це був дуже динамічний, захопливий та «по-кавказькому гарячий» технічний етюд. Хореографія та постановка викладача кафедри хореографії РДГУ Гордєєвої Ольги Юріївни. Виконують танець студенти кафедри хореографії РДГУ: Москалик Дмитро, Гринюк Павло, Чевелюк Ярослав, Феллер Даниїл, Франчук Андрій. Дякуємо за неймовірне враження та енергію.

Найсмачнішою частиною став майстерклас з приготування шаверми «Сациві», який провела майстриня виробничого навчання Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі – Чміль Надія Павлівна.

Також аудиторія взяла участь у вікторині «Знайома і незнайома Грузія», а у відділах обслуговування були організовані книжково-ілюстративні виставки: «Грузія в серцях українців» та «Грузія – далека і близька» з підбірками текстів грузинських авторів.

         Дякуємо всім за неймовірну атмосферу і активність. Чекаємо наступних зустрічей!

Share:

administrator