Працівниками Рівненської обласної бібліотеки для молоді разом із студентами РКЕБ було організовано та проведено захід із циклу «Калейдоскоп відомих імен» присвячений пам’яті українського науковця Бориса Патона та композитора Мирослава Скорика – «Два генія сучасності».

Присутні відкрили для себе музичну палітру творів митця, серед яких «Мелодія ля-мінор» та «Не топчіть конвалій».  Крім того, для студентів було підготовлено мультимедійні матеріали із відомих кінострічок («Тіні збутих предків») та мультфільмів, що дозволили по-новому розглянути життєвий та творчих шлях Мирослава Скорика.

Особлива увага була присвячена науковим внескам патріарха української науки − Бориса Патона. Він був одним із найвідоміших українських науковців та найстаршим президентом державної Академії наук у світі. Чимало фактів з біографії Бориса Патона додавали студенти РКЕБ. Приємно, що молодь обізнана із розробками у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів, а також електрозварювання м’яких тканин.

Усім учасникам щиро дякуємо за приємне спілкування і запрошуємо до співпраці з Рівненською обласною бібліотекою для молоді.

Share:

administrator