У Рівненській обласній бібліотеці для молоді з нагоди Всесвітнього дня письменника відбувся вечір вечір імпровізації та неочікуваних літературних історій «Дивацька зустріч із письменниками, які живуть поруч» за участі Рівненської обласної організації Національної Спілки письменників України. До нас завітала студентська молодь РКЕБу та Технічного коледжу НУВГП.

Письменницями, які подарували нам неймовірний творчий заряд стали: Ірина Баковецька-Рачковська – український прозаїк, поетеса, журналістка, краєзнавець, композиторка, громадська діячка, етно-рок виконавиця, Валентина Люліч – українська поетеса, прозаїк, перекладач, бард, членкиня НСПУ, Тата Рівна – українська письменниця, членкиня НСПУ.

Під час заходу звучали читання поезій та уривків з творів, розіграші книг, звучали акустичні музичні замальовки від Валентини Люліч. Ведуча доповнила та модерувала діалог аудиторії з письменницями. Ми почули авторський неповторний стиль прочитання віршів та розповіді про те як створювалися прозові книги. Зокрема, Ірина Баковецька-Рачковська розповіла про книгу «Торчки або Ґрант на контрабаду», адже у ній саме про молодь зрозумілою для них мовою. Загалом формат  зустрічі не був обтяжений формальністю, а був наповнений невимушеним спілкуванням та творчою енергетикою. Дякуємо усім за це та до нових зустрічей!

Share:

administrator