У рамках заходу «Відчуй себе медійником», що організований фахівцями Рівненської обласної бібліотеки для молоді, було проведено екскурсію на телеканал «ITV media group». Під час знайомства телевізійні спеціалісти поділилися  особливостями медійного життя.

Так, головна редакторка телеканалу, Валентина Ілліна розповідала для учасників заходу про клопіткий процес створення новин, з метою задоволення потреб користувачів. Познайомила із командою спеціалістів ньюзруму. Крім того, учасникам було цікаво дізнатися, що абревіатура ITV означає «Я телебачення». Всі бажаючі могли відвідати різні студії телеканалу, а також спробувати себе у ролі журналіста або ж гостя телепрограм. Відвідувачів найбільше вразила «чарівна зелена кімната» з найсучаснішою технікою, де всі могли здійснити подорож незвіданими місцями із застосування технологій віртуальної реальності. Головний оператор, Ігор Пастушенко, провів екскурсію структурними підрозділами телеканалу «ITV media group», що забезпечують безперебійний процес інформування наших містян.

Як зазначила читачка бібліотеки, Анастасія Лящук, екскурсія була цікавою та надихаючою. Це чудова можливість для абітурієнтів поглянути на медійний процес із середини. Подібні заходи можуть стати вікном у майбутню професію.

Дякуємо фахівцям за цікавий, а головне корисний захід для нашої молоді. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

До нових зустрічей на заходах Рівненської обласної бібліотеки для молоді!

Share:

administrator