Сьогодні у Рівненській обласній бібліотеці для молоді панував музичний настрій! Ми організували цікаву подію для молоді – «Король рок-н-ролу. Елвісу Преслі – 85!» На захід завітали старшокласники НВК № 12.  Ведуча розповіла чимало цікавого про життя та творчість Елвіса Преслі (1935 – 1977), адже він був дуже харизматичною, неординарною та яскравою особистістю, викликав спектр емоцій від повного захвату до ненависті. Преслі встановив рекорди у сфері музичного звукозапису, деякі з них лишаються неперевершеними. Його постать  досі породжує палкі дискусії. Життя музиканта обірвалося на 42-році життя через проблеми зі здоров’ям.

Усі ми знаємо, що Преслі – славнозвісний американський співак і актор, один із найуспішніших музикантів XX століття. Став настільки популярним, що більшість людей зазвичай називає його просто «Елвіс» або «Король рок-н-ролу», а в США – просто «Король». Але, насправді, ми не знаємо творчості, а користуємося певним стереотипом.

Тому ми спробували зазирнути «за куліси» та дізнатися більше. Цікаво те, що з музики Елвіс отримав трійку у 8 класі, а за все життя так і не вивчив нотної грамоти, проте це не завадило йому показати свій талант на увесь світ. У підлітковий період розпочинається його шлях  до «музичного Олімпу», хоч йому доводилося працювати водієм та ходити на курси, щоб отримати спеціальність електрика. Молодих людей такий приклад наштовхнув на думку про те, що оцінки «відмінно», не завжди є показником вашої особистості чи вмінь.

Під час події слухали музичні композиції та переглядали музичні відеоролики. На завершення влаштували невелику танцювально-музичну імпровізацію в стилі Елвіса! Вийшло дуже весело та гарно, тому до нових зустрічей!

Share: