Сьогодні, в рамках Школи майстерності «Бібліопрофі», відбулася онлайн-доповідь для працівників молодіжної бібліотеки. Зустріч проходила на платформі «Google Meet» й мала тему – «Ефективність сучасних сервісів в масовій роботі бібліотеки».

Доповідач, завідувачка читального залу, Валентина Дамецька, поділилася з колегами цікавою та корисною інформацією про додаток LearningApps.org, який дає чудову можливість створювати різноманітні інтерактивні ігри.

LearningApps.org – онлайн-сервіс, розроблений для підтримки освітніх процесів у навчальних закладах різних типів. Користуючись цим додатком, наші бібліотекарі створили безліч вікторин для відвідувачів РОБМ. Серед яких: «Мандрівка Європою», «Німеччина», «Гадання до свята Андрія», «Вікторина до Хелловіну», «Вікторина про футбол», «Знавці рідної мови».

За допомогою такого формату проведення заходу, молодь не лише розважається, а й вчиться новому, згадує вже забуті знання. А найцікавіше те, що таку вікторину можна проводи й онлайн, наприклад на сторінці у Facebook.

Дякуємо нашій колезі за цікаву й корисну інформацію, яку можна використовувати й надалі.

Share:

administrator