Рівненська обласна бібліотека для молоді створює навчально-літературну платформу «Живи українською!», 🏠🇺🇦 що спрямована на вивчення й вдосконалення рідної мови, знайомство з місцевими літераторами й практичного використання солов’їної.

👨‍🎓👩‍🎓 У рамках проєкту учасники отримуватимуть практичні завдання та навчальні матеріали від дипломованих викладачів, що допоможуть подолати мовний бар’єр; візьмуть участь у лінгвістичних вікторинах; познайомляться із письменниками Рівненщини. Зокрема:

🔵 Курс розмовної української мови. Запрошуємо молодь та дорослих віком від 18 років оволодіти навичками вільно спілкуватися рідною мовою. Базовий рівень володіння українською мовою. Заняття проводить дипломований вчитель української мови і літератури – Тетяна Гніденко. Для того, щоб навчання було не лише захопливим, а й ефективним застосовуються словесні (бесіда, розповідь), наочні (ілюстрації, презентації) та практичні (вправи, творчі завдання) методи. Завдяки заняттям Ви вдосконалите рівень володіння українською мовою за найкоротший термін, зможете вільно спілкуватися та отримаєте знання, необхідні для навчання та роботи.

🟡 Курс вивчення української лексики та граматики. Запрошуємо молодь та дорослих віком від 15 років оволодіти україномовним спілкуванням як мінімум на рівні елементарної комунікативної компетенції в говорінні, читанні, письмі. Заняття проводить викладач, спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу – Світлана Мельниченко.

🔵 Лінгвістичні вікторини, ігри, розроблені провідними фахівцями Рівненської обласної бібліотеки для молоді: «Лінгвістична подорож», «Мовознавчий вояж», «Літературна альтанка» тощо.

🟡 Літературні зустрічі із письменниками Рівненщини. У рамках проєкту передбачені заходи із українською поетесою, прозаїкинею, перекладачкою, бардесою – Валентиною Люліч; поетом, музикантом, вчителем – Юрієм Матвійчуком і не тільки.

👨‍🎓👩‍🎓 До участі у навчально-літературній платформі «Живи українською!» запрошуємо молодь та дорослих віком від 15 років, зокрема із числа внутрішньо переміщених.

✍️ Наразі триває набір учасників. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Share:

administrator