У Рівненський обласній бібліотеці для молоді відбулося заняття «Академії фінансової грамоти». Захід було проведено засновницею Академія фінансової грамоти, тренеркою з фінансового мислення Ольгою Ігнатьєвою та її асисентами Тетяною Олійник та Юлією Чукрєєвою. Долучилися до зустрічі вихованці Дитячого центру всебічного розвитку “Перлинка” Перлинка – Центр розвитку дитини Рівне разом з вихователями Діаною Фіран та Ольгою Шмигель.
На початку зустрічі пані Ольга познайомились із учасниками в інтерактивній формі. Під час подальшої роботи обговорювали як учні розуміють поняття грошей та звідки вони беруться. Дізнавалися про «сімейні гроші», тобто бюджет, виконували вправи. Тренери розповіли доступною мовою про різновиди, підходи та секрети формування сімейного бюджету. У наступній частині усі малювали свою матеріальну мрію, прописували її вартість та розраховували сімейний бюджет з урахуванням ефективності.
Дякуємо за активність та змістовний захід, адже знання про грамотне планування витрат і доходів з юного віку – це дуже корисний і практичний навик у житті. Чекаємо Вас на наступному засіданні «Академії фінансової грамоти» щоквартально у молодіжній бібліотеці.

Share:

administrator