20 лютого о 12.00 запрошуємо на Вручення Всеукраїнської літературної премії ім. Анатолія Криловця. Вечір пам’яті письменника, що відбуватиметься у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, Київська 18. На нашій Facebook-сторінці ви зможете переглянути онлайн-трансляцію – https://www.facebook.com/ulibrv

👉📣Анатолій Олександрович Криловець (1961-2017) – український поет, перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент, Відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України.

👉📣З жовтня 1994 року Анатолій Криловець працював в Національному університеті «Острозька академія». Саме він став ініціатором відкриття таких спеціальностей: спочатку «Українська мова та література», а через рік – «Літературна творчість».

👉📣Став ініціатором заснування літерної премії імені Михайла Дубова, яка щорічно присуджується за найкращий літературний дебют в номінаціях «Поезія», «Проза», «Літературна критика і літературознавство» з 2011 року рівненською обласною організацією НСПУ.

👉📣Всеукраїнська літературна премія імені Анатолія Криловця проводиться третій рік поспіль спільно НСПУ та Рівненською обласною організацією НСПУ.

👉📣Премія присуджується з метою популяризації та підтримки талановитих українських письменників за вагомі поетичні твори високого ліричного змісту та звучання в номінаціях: «Любовна лірика» та «Філософська лірика».
Запрошуємо та гостинно чекаємо на цю непересічну подію!

Share:

administrator