У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося «Засідання «Академії фінансової грамотності. Молодіжний клуб фінансових ігор».  Захід було проведено засновницею «Академії фінансової грамоти», тренеркою фінансового мислення Ольгою Ігнатьєвою Долучилися до засідання студенти ВСП «Рівненського технічного фахового коледжу НУВГП».

На початку зустрічі спікерка познайомилася із учасниками в інтерактивній формі та разом були встановили правила проведення. Подальша робота тривала над вивченням теоретичних та практичних аспектів поняття «гроші». Учасники заходу ділилися власними думками і асоціаціями, обмінювалися досвідом та працювали у групах над  вирішенням завдань. Тренери розповіли для молоді різновиди, підходи та секрети формування бюджету. У процесі учасники заповнювали тренувальні бланки доходів та витрат, а на закінчення отримали сертифікати, що засвідчують ознайомлення із грою «Життєвий капітал».

Також на всіх чекала екскурсія «Стоп-кадр: один день із життя бібліотеки» (До Всеукраїнського дня бібліотек), де молодь скористалася можливістю безкоштовного святкового запису до нашої книгозбірні. Дякуємо та до нових зустрічей!

Share:

administrator