У Рівненській обласній молодіжній бібліотеці відбулася корисна зустріч-бесіда із фахівцями Рівненського місцевого центру з надання БВПД  Юлією Карповець та Григорієм  Ососкало на тему: «Що варто знати батькам про права їхніх дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах». Розмова та дискусія у рамках нашої зустрічі вийшли цікавими та насиченими.

Спікери зачепили чимало важливих та болючих соціальних тем, зокрема про рішення щодо вакцинації дітей та їх необхідність перед вступом до навчального закладу. Іншим важливим аспектом стало коротке ознайомлення присутніх  із законодавчою базою, що стосується дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, врегулювання прав та обов’язків учнів, батьків і педагогів. Також поговорили про неприпустимість та незаконність так званих «поборів» школами від батьків учнів.

У другій частині наші спікери розповіли про проблематику булінгу між учасниками освітнього процесу та чіткі алгоритми дій з боку батьків, керівництва навчального закладу та представників відповідних органів, якщо виникла підозра на потенційно можливий чи систематичний булінг дитини.

Дякуємо за змістовну та доступно подану інформацію фахівцям, а також всім присутнім за активне обговорення.

Share:

administrator