Сьогодні Рівненська обласна бібліотека для молоді була щаслива вітати у своїх стінах акторку Рівненського академічного українського музично-драматичного театру, актрису-вокалістку Берлінського документального театру «Das dokumentartheater berlin», учасницю та лауреатку численних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, конкурсів – Жанну Бичковську. Захід був приурочений до Міжнародного дня театру, а також пройшов у рамках Всеукраїнського тижня юнацької та дитячої книги. До нас завітала студенська молодь історико-філологічного факультету МЕГУ, шанувальники творчості, журналісти та бажаючі. Подія відбувалася з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки.

Формат проведення був активним, інтерактивним та наповнений цікавим спілкуванням. Наша ведуча представила гостю усім присутнім, після чого надала слово пані Жанні. Вона розповіла про свій творчий шлях та важливі етапи у творчому становленні себе як вокалістки, хормейстера та театральної акторки. Усі ці напрямки органічно переплітаються, а тому виокремити, що є улюбленим чи важливішим неможливо, зазначила Жанна Бичковська. Для молоді вона підкреслила те, що важливо пробувати себе.

Слухачі мали змогу переглянути кілька відеороликів із вокальними та акторськими роботами Жанни Бичковської. Відбувся цікавий майстерклас, на якому можна було дізнатися деякі нюанси під час підготовки до сцени, боротьби із хвилюванням, манери співу, постановку дихання та багато іншого. Присутні спробували виконати такі вправи, виявилося, що це непросто для новачків, але надзвичайно цікаво та корисно. Відбулося неформальне спілкування, бажаючі могли ставити запитання, а ще сфотографуватися на пам’ять. Дякуємо за прекрасну зустріч та творчий заряд!

Share: