Ще однією яскравою подією стало прев’ю до нового циклу романів «Світ нових темних віків» відомого українського письменника Макса Кідрука – автора відомих романів «Бот», «Де немає Бога», «Доки світло не згасне назавжди», «Твердиня» та ін.

 Автор розповів, що планував цю серію ще 5 років тому, але увесь цей час шукав економічного обгрунтування сюжету романів. Вся серія романів – історія про майбутнє. В них автор буде піднімати екологічні та соціальні проблеми на Землі, питання колонізації Марса, а також проблеми стосунків між Землею як домініоном і Марсом як колонією.

Молодь, що була присутня на зустрічі активно обговорювала технології майбутнього, штучний інтелект, майбутню колонізацію Марса жителями нашої планети, тож сміливо можна стверджувати, що зустріч з Максом Кідруком була цікавою та насиченою, адже в молоді виникло багато запитань до автора як про його творчість, так і про його особисте. З нетерпінням будемо чекати вихід серії романів «Світ нових темних віків» та поринати у вир нових пригод разом із автором!

Share:

administrator