Щорічно в Україні відзначається День  вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії  на  Чорнобильській АЕС, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком  електростанції (14 грудня). З цієї нагоди, та з метою гідного відзначення мужності, самовідданості  і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії, було проведено низку заходів.

Так, у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, за участі студентів Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі було проведено зустріч із ліквідаторами аварії на Чорнобильської АЕС.

Спікером та почесним гостем заходу «Чорнобиль немає минулого часу» став Формазюк Василь Володимирович. Вже за декілька днів після вибуху, він боровся із наслідками аварії і зменшенням радіаційного впливу на населення і навколишнє середовище, за що ми щиро вдячні нашому герою.

Під час розмови з ліквідатором, учасники заходу змогли поглянули на Чорнобильську катастрофу не тільки, як на техногенну, але й під іншим кутом зору. Студенти дізналися про наслідки аварії у розрізі життя конкретної особи, родини, народу.

Дякуємо за змістовну та пізнавальну зустріч!

Share:

administrator