У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулась зустріч з письменником, журналістом, волонтером, атовцем Владом Якушевим. На захід завітали товариші по службі, герої книг та активні жителі області.

Учасники зустрічі познайомилася із творчістю письменника, серед яких роман «Карателі», книга трилогії «Двоє з лопатою»: «Сірі археологи», «Розкрадачі лісових смітників», збірки оповідань АТОвців – «4-5-0», оповідання «Щоденник шестикласника» у збірці «Десять історій для хлопців» та ін. Крім того, аудиторія мала можливість поспілкуватися із письменником, отримати відповіді на питання, що їх цікавлять.

 

Особливий інтерес у читачів викликав роман «Карателі» —  «книга про них — «карателів», звичайних людей, які взяли в руки зброю і пішли захищати свій дім». Крім того, Влад Якушев розповів про літературу колег, котрі описуються події російсько-української війни у своїх творах: Юрій Руденко «WAR.ru», Олена Лав «Мій фронт», Віталій Запека «Цуцик», «Абсурд», Григорій Обертайло «Скепсис», «Розірвані Ґердани», Олена Мокренчук «Аліска, фронтова лисичка», Костянтин Чабала «Вовче», Ганна Соляр «Повінь душі. Протистояння», Олександр Терещенко «Життя після 16:30», Олена Кудренко «Сині грози» тощо. Як вказав письменник: «Для когось ці книги є реабілітацією».

Влад Якушев поділився історіями із життя, що надихають його на створення нових літературних творів. До того ж, письменник проанонсував вихід нової книги «Мобілізяки», та можливі екранізації його творів.

Дякуємо за змістовну та пізнавальну зустріч!

До нових зустрічей на заходах у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator