13 жовтня о 12:00 запрошуємо до Рівненської обласної бібліотеки для молоді (Київська, 18) на зустріч з Владом Якушевим.

Якушев Владислав Володимирович – український письменник, журналіст, спортсмен, громадський діяч, учасник Революції Гідності, російсько-української війни. 

Із 1997 року розпочав літературну діяльність. Має низку перемог у літературних конкурсах, зокрема, у 2003 році із оповіданням «Играть с жизнью» переміг у конкурсі журналу «Рок-оракул», де був надрукований під псевдонімом Брати Балаганови. У 2006 році виходить перша частина фантастичної повісті «Путівник грішників». У 2017 році опублікував оповідання «Щоденник шестикласника» у збірці «Десять історій для хлопців».

Після демобілізації впродовж року працював над художньою книгою «Карателі», яка вийшла у вересні 2018 року та стала однією з найпопулярніших книг про російсько-українську війну. У травні 2019 вийшла друга книга Влада Якушева, написана у співавсторстві з Андрієм Лотоцьким – «Сірі археологи». У 2019 побачила світ третя книга збірки оповідань АТОвців – «4-5-0», в яку ввійшло оповідання Влада Якушева під назвою «Фігурки у тирі».

Влад Якушев є автором документально фільму «Нічні Тіні» про 1 батальйон 14 ОМБР та короткометражної стрічки «Малюнок для героя», яка перебуває на стадії монтажу.

На захід запрошені: молодь, фотографи, журналісти, знавці історії, поціновувачі літератури та усі бажаючі.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: 63-74-86 (відділ маркетингу та методичної роботи РОБМ). 

Share:

administrator