🥇🎿 У молодіжному просторі «Нота» на базі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася зустріч з українським лижником, переможцем паралімпійських ігор, засновником БФ «Кожен з нас Чемпіон» – Дмитром Суярком.
🥇🎿 Дмитро до 17 березня перебував у Пекіні, на параолімпіаді, де разом з командою вибороли друге місце у загально-медальному заліку. Додому спортсмен повернувся з трьома бронзами та золотом.
🥇🎿 Паралімпієць родом з Чернігівщини, повернувся з Пекіну, щоб допомагати своїй рідній області та країні. А також говорить, що на цій Паралімпіаді спортсмени з інших країн, а також ЗМІ ставляться по-особливому до українців, відчувається потужна підтримка. Запитували, як їхні сім’ї в Україні, висловлювали свою радість, що українським спортсменам вдалося приїхати до Пекіну.
🥇🎿 “Завдяки спортивній спільноті вдалося відсторонити росіян від участі у Паралімпійських іграх. Тому що, в перший день на засіданні Міжнародний паралімпійський комітет ухвалив рішення, що ця країна братиме участь, але під нейтральним прапором. Але тоді вся спортивна спільнота піднялася і сказала, що відмовиться від участі, якщо представники росії будуть на стартах”, – повідомив біатлоніст.
🥇🎿 Для Дмитра Суярка та всіх спортсменів Паралімпійські Ігри-2022 – це подвійна відповідальність. Бо вони не просто боролися за медалі – це була можливість розповісти про Україну всьому світові.
Молодь мала можливість особисто задати всі запитання спортсмену, який представляє Україну на світовій арені спорту. Окрім участі в Паралімпійських Іграх-2022, Дмитро розповів і про навчання, особисте життя, про створення благодійного фонду і як обрав лижний спорт – зустріч залишила приємне враження у всіх учасників заходу.
🤗♥️ До зустрічі на заходах молодіжки!

Share:

administrator