У Рівненській  обласній бібліотеці для молоді відбувся квест «Авантура Енея» за мотивами «Енеїди» Івана Котляревського. До нас завітала учнівська молодь ЗОШ № 10 міста Рівного.

«Енеїда» Котляревського стала чудовим прикладом нової української літератури. Це неймовірна історія пригод Троянського отамана Енея та його друзів. У ній ми знаходимо першокласне джерело українознавства, українського побуту та культури нашого народу у XVIII ст. У запропонованому квесті потрібно було відшукати та відновити карту подорожі Енея. Ми актуалізовуємо канонічні для нашої літератури тексти, показуючи молоді, що вони не є застарілими. Більше того – вони можуть стати основою для чогось цікавого та сучасного, як от квест.

Ми постаралися створити максимально «авантурну», тобто пригодницьку атмосферу, поєднуючи з оригінальним текстом наповнененим іскрометним гумором та молодіжним підхідом. Отож, на учасників чекало чимало захоплюючих завдань та локацій. Ми щиро вдячні за вашу активну участь та настрій!

Кожен охочий може замовити проведення цієї інтерактивної гри для конкретної аудиторії. Для цього необхідно лише звернутися до молодіжної бібліотеки: телефоном, через соцмережу чи безпосередньо.

Share: