У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся квест «Глобальні цілі сталого розвитку» для учнівської молоді НВК №12. Ведуча квесту розповіла про те, що 17 Глобальних цілей були прийняті на Генеральній асамблеї ООН 25 вересня 2015 року як глобальне бачення розвитку людства заради загального блага: соціального, економічного, екологічного. 

Саме молодь  відіграє важливу роль у поширенні інформації про ЦРС та є рушійною силою змін та трансформації. Тому перед нами також постало важливе завдання – пояснити суть  Цілей сталого розвитку, адже вони є інвестицією у майбутнє нашої країни, зокрема.

Формат квесту – це хороша нагода ефективно, активно та цікаво познайомитися з ЦРС. Він складався із 17 станцій, де кожна відповідала одній з цілей. На кожній станції команда пройшла цікаве випробовування, виконувала інтерактивне завдання чи задачу. Наприклад, потрібно було уявити себе місцевими депутатами. які займаються розвитком міста та обрати  проєкти, які спрямовані на розвиток. Натомість, треба було відкинути ті, які завадили б та пояснити цей вибір. Нам трапилися зацікавлені та запальні гравці, тому квест пройшов і пізнавально, і весело. Сподіваємося на нові зустрічі!

Share: