📚У рамках бібліотечної рубрики подкаст «Readcaster» 👈 познайомимо вас із книжкою, яку Білл Гейтс рекомендує читати тим, хто шукає розради й підтримки в складних реаліях, а Опра Вінфрі пише, що вона змінила її життя назавжди.

✔️ «Вибір» Едіт Еґер — бестселер New York Times і Sunday Times. Видання отримало премії National Jewish Book і Christopher Award. Докротка Еґер потрапила до Аушвіцу, коли їй було 16 років, там вона втратила батьків, а їй із сестрою вдалося вижити. Через кілька років після звільнення вона емігрувала до Америки, де протягом десятиліть працювала над тим, щоб зцілитись від травми.

У цій книжці історія її перебування у концтаборі та її звільнення, історія самозцілення та яку роль у цьому процесі відіграв Віктор Франкл, психотерапевт і теж вцілілий у Аушвіці, а також це історії її пацієнтів, яким вона допомогла пережити скрутні моменти.

За словами авторки, ніхто не може уникнути страждань у своєму житті, але кожен має вибір, як вийти з таких ситуацій — як жертва чи той, хто вцілів. І ця книжка про те, як дійти до такого вибору, як звільнитись від травм. «Це універсальне послання про надію та можливості для всіх, хто намагається звільнитися від болю та страждань. Читачі та читачки, що перебувають у полоні нещасливого шлюбу чи деструктивної родини, чи роботи, яку ненавидять, чи за колючим дротом переконань, якими себе обмежують, у пастці яких застряг їхній розум, дізнаються з цієї книги, що вони в змозі обрати радість та свободу незалежно від обставин» . Філіп Зімбардо, психолог, автор бестселера «Ефект Люцифера» Читайте разом з молодіжкою! 🤗

Share:

administrator