#Ulibrv #прокниги #книгадня

До серії ввійшли ілюстровані книги про життя митців. У цих ілюстрованих біографіях зібрано репродукції картин, фотографії, важливі моменти життя художників, що дають ключ до розуміння їхніх творів. Книжки для тих, хто цікавиться мистецтвом ХІХ-ХХ століття.

🔖 «Це Далі» від Кетрін Інгрем.
Сальвадор Далі – одна з найзнаковіших постатей в історії мистецтва. Ми вже звикли до нього «шаблонного» й «розтиражованого», та на сторінках цієї книги, фрагментарної і цілісної водночас, Далі постає таким, як був: вередуном, що зростав у тіні померлого брата, ексцентричним блазнем, зануреним у власний світ, владним генієм-новатором, який ні на кого не зважав, старим диваком, що збирав довкола себе почет… Із цих коротких розповідей кожен може компонувати свою сюрреальну картину: про одержимість і страх, про шаленство і самотність, про вигнання і примирення, про життя – і навіть смерть – як епатаж…

📚Для поціновувачів творчості Сальвадора Далі й мистецтва XX століття.

🔖«Це Воргол» від Кетрін Інгрем.
Енді Воргол є однією з найвідоміших та найбільш суперечливих особистостей у мистецтві другої половини XX століття. Протягом усього життя він створював безліч історій навколо своєї персони та став основоположником поп-арту, довівши, що мистецтво може бути прибутковим. Ілюстрований життєпис художника, неймовірні факти з його біографії і знамениті картини, розкажуть про життя та творчість митця-новатора.

📚 Для тих, хто захоплюється творчістю Воргола та цікавиться мистецтвом загалом.

🔖 «Це Ван Гог» від Джордж Роддам.

Вінсент ван Гог – нідерландський художник-постімпресіоніст, один із найвидатніших та найвпізнаваніших митців ХIХ ст. За своє трагічно коротке життя він створив низку геніальних полотен, у кожному з яких відчувається особлива експресія. Ван Гог втілював у живописі своє емоційне сприйняття світу: чи то захоплення красою природи, чи відгук на людське горе.
Ця книжка – ілюстрований життєпис художника, своєрідна мозаїка з його біографії, фрагментів листування з братом Тео та знаменитих картин.

📚 Для тих, хто цікавиться творчістю Ван Гога та захоплюється мистецтвом.

🤗 Ще більше книг про мистецтво запитуйте у молодіжній бібліотеці!

Share:

administrator