25.02. о 14:00 запрошуємо до Рівненської обласної бібліотеки для молоді, де відбудеться комільфо-знайомство з психологинею, тренеркою, лайф-коуч, фігуристкою Еліною Главінською (із циклу «Молодіжна планета успішних рівнян»).Познайомимось? Я Еліна Главінська – життєрадісна, цілеспрямована українка, яка вірить у себе та інших. Тепер до конкретики: я практичний психолог, тренер, коуч. Народжена творчою людиною і сформована в творчу особистість: відповідно, все, що стосується мистецтва, креативу та естетики – це до мене. Закінчила художню, музичну школи, з дитинства займаюся спортом, а саме, фігурним катанням. Очолюю навчально-наукову лабораторію в одному з провідних ВНЗ Києва, де реалізовую себе як психолог-тренер, організовуючи надзвичайно цікаві розвивальні проекти для студентів і викладачів. Відкрита до співпраці та цікавих ідей на користь міста і розвитку молоді.
Родом я з чаРівного містечка Рівне, яке завжди було є і буде моїм улюбленим – місцем сили, куди я раз у раз повертаюсь з цікавими ідеями та проектами.На рахунок цікавих ідей: є у мене традиція з року в рік в період зимових свят влаштовувати “танці на льоду” на місцевих локаціях. З дитинства я займаюсь спортом: зокрема, фігурним катанням, тож чекаю морозу, беру свої ковзани і вирушаю на Лебединку чи Басівкут кататись. Таким чином я заохочую молодь до спорту, активності та піднімаю настрій рівнянам😊Тепер, на рахунок цікавих проектів:
Все ж таки, фігурне катання – це хобі, а за професією я психолог, (як і вся жіноча лінія мого роду). І ось, є у нас з мамою, яка теж є психологом-тренером, викладачем в РДГУ, неординарний проект для молоді, який ми запустили ще декілька років тому. Що це таке?! “Drive-Night” – нічний психологічний тренінг-марафон для всіх охочих провести час весело та з користю. Власне, це є тренінги на абсотно різні теми, які обираються відповідно до запитів молоді. Кожного разу – нова тема. Чому саме вночі? Все просто: зміна формату, щось нове та незвичайне, пробудження творчості та “прихованих сторін підсвідомості”. Ми робимо квести, даємо дієві техніки та вправи, ознайомлюємо з цінною теорією (все відповідно до теми тренінгу) – клієнти, які є учасниками: активно взаємодіють з тренерами, та один з одним, знайомляться, відпочивають, водночас, набираються знань, та за бажанням приходять на наступні івенти! Учасником може стати кожен охочий, хто цікавиться психологією, а також хоче спробувати щось нове та незвичне у місті Рівному.Отож, завжди рада знайомствам, відкрита до пропозицій, партнерства, крутих ідей та дружньої взаємодії!🌞💕

Share:

administrator