Удосконалення професійних знань, умінь і навиків, зростання майстерності є важливими елементами становлення бібліотекаря як провідного фахівця. Тому, у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося навчання бібліотекарів міських книгозбірень Волинської та Хмельницької областей спільно з Рівненським центром підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури НАККіМ.

Перший день навчання розпочався із екскурсії молодіжною книгозбірнею, яку провела директорка Рівненської обласної бібліотеки для молоді Світлана Патрикей. Курсанти відвідали структурні підрозділи закладу, познайомилися із особливостями роботи кожного з них. Проте, найбільше гостей зацікавив новостворений молодіжний простір, що функціонує у бібліотеці.

Під час навчання фахівці молодіжки поділися з колегами практичним досвідом підготовки електронної бібліографічної продукції та засобами її популяризації. Крім того, курсанти отримали цінні поради щодо підготовки мультимедійних матеріалів, спрямованих на промоцію читання серед молодіжної авдиторії.

Окреме місце було відведено питанню ефективних форм роботи з користувачами під час карантину, чільне місце серед яких займають відеовікторини. Для бібліотекарів було підготовлено практичні поради щодо ведення сторінок у соціальних мережах та розглянуто електронні ресурси для їх розвитку.

Навчання слугувало підвищенню професійної кваліфікації бібліотечних фахівців. Учасники поповнили свої знання цікавою, корисною та практичною інформацією. Дякуємо за долучення до заходу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Share:

administrator