14 січня у  Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулися курси підвищення кваліфікації для бібліотекарів при Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Захід розпочався з екскурсії для наших гостей, де вони мали змогу познайомитися із роботою відділів. Під час курсів працівники обласної молодіжної книгозбірні представили актуальні теми виступів для присутніх. Наші фахівці радо поділилися своїм досвідом у роботі. Контекстом зустрічі стала, зокрема, і молодіжна проблематика. Тут ми поговорили і про теорію, і про перспективи, і про реалізацію завдань на конкретних прикладах, і про проблеми, що є актуальними нині у бібліотечному середовищі.

Серед дискурсивних тем варто виокремити: сучасні підходи у партнерській діяльності бібліотеки; міцне здоров’я та благополуччя молоді в клубі «Твоє життя- твій вибір»; поліваріантні методи масової роботи в дозвіллєвій діяльності бібліотеки; інформаційна та бібліографічна продукція молодіжної бібліотеки (традиційна і електронна). Тому програма події вийшла дуже насиченою та цікавою. Дякуємо всім присутнім за активну участь, зацікавленість та зворотній зв’язок!

Share: