Фахівці молодіжки долучилися до програми «Мріємо та діємо», щоб прокачати свої знання у лабіринті медіаграмотності «НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР». Лабіринт зʼявився в Рівному завдяки гранту по облаштуванню молодіжного простору «НОТА»  в обласній бібліотеці для молоді та знаходився на Європейській площі з 12 по 20 серпня.

За останні кілька днів, згідно статистики координаторів лабіринту від програми «Мріємо та діємо», завітали до нього понад 3000 учасників. Приємно, що рівняни тепер зможуть орієнтуватися в потоці інформації і мислити критично; розпізнавати фейки та маніпуляції; протидіяти маніпуляціям та пропаганді; розрізняти факти та судження; а також, розібралися, як працюють алгоритми соціальних мереж.

Лабіринт медіаграмотності «НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР»  – це конструкція з 12 кімнат, кожна з яких присвячена одній з тем медіаграмотності: інформаційний шум, клікбейт, маніпуляції, пропаганда, тролі та боти, стереотипи та популізм. В кожній кімнаті можна щось цікаве почитати, погратись, повчитись, а ще зробити класні фото на тематичних фотозонах.

Було дуже корисно дослідити всі кімнати медіаграмотності разом з медіадрайверами «Мріємо та діємо» – тепер наші фахівці буть усвідомленіше орієнтуватися у щоденному потоці інформації.

Share:

administrator