За участі інспекторів Патрульної поліції Рівненської області було проведено лекцію «Булінг та його наслідки» для учнівської молоді НВК №12.

Спікери розповіли учасникам освітнього процесу про діяння, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, а також про кібербулінг. Слухачі лекції розглянули типові ознаки булінгу, серед яких: систематичність, наявність сторін (кривдник, потерпілий, спостерігачі), наслідки у вигляді психічної та/або фізичної шкоди, приниження, страху, тривоги, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника, та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого.

Під час заходу молодь отримала відповідь на свої питання та дізналася, як відрізнити звичайний конфлікт від булінгу, і що робити, якщо стали свідком насильства. Особливу увагу було відведено законодавству України щодо протидії цькуванню. Так, учасники заходу розглянули рівень відповідальності, права та обов’язки учасників булінгу й керівництва закладів освіти. Дякуємо за корисну інформацію спікерам. До нових зустрічей на заходах у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator