Сьогодні до Рівненської обласної бібліотеки для молоді завітала лікарка-санолог Валентина Копель з Рівненського центру громадського здоров’я, щоб професійно проінформувати про грип. До нас прийшла учнівська молодь НВК №12, щоб дізнатися більше від фахівця про цю хворобу.

 Лікарка розповіла про те, що ж таке грип, які його різновиди відомі. А також про профілактику та про те, що робити і куди звертатися у разі, якщо ви захворіли. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але грип за своїми наслідками є набагато небезпечним аніж інші ГРВІ.

Наразі епідеміологічна ситація, зокрема,  на Рівненщині є загостреною, підкреслила спікерка. Хворіти на грип – небезпечно, адже існують різні штами. Пані Людмила звернула увагу на штам А, що є найскладнішим та новим серед вірусів. Отож, він є агресивним та таким, що надзвичайно складно піддається лікуванню. Тому є великий ризик летального випадку при ураженні новими штамами. Тому потрібно максимально швидко та оперативно звертатися до фахівців. Інформація була надзвичайно актуальною та корисною. Дякуємо всім за увагу та сподіваємося, що насправді вона не знадобиться вам. Будьте здорові!

Share: