Рівненська обласна бібліотека для молоді розпочинає вшановувати Шевченківські дні. З цієї нагоди ми організували «Літературний ігроленд “Що ти знаєш про Шевченка?”». До нас завітала учнівська молодь школи № 10. Для них ми підготували чимало цікавинок! Це був інтерактивний та ігровий формат.

Спікерка озвучила коротку та актуальну інформацію про Тараса Григоровича. Після цього усі учасники були розділені на групи і розпочалася найцікавіша частина.

Ми розповідали вірші, а той хто завершував останній рядок – вигравав, це було цікаво, оскільки неможливо наперед визначити переможця. А ще доповнювали рядки, це було вже трохи складніше. Кожна команда набирала певну кількість балів. Вийшов справжній батл, адже кожна з них намагалася першою закінчити вірш. Приємно, що більшість відповідей були правильними. Також, зіграли у гру «Крокодил», тобто жестами чи мімікою зображали уривки поезій, що було весело та щиро.

 

Усі ми знаємо Кобзаря як великого поета, але ж він ще й художник. Тому всі учасники дізналися більше саме про цю творчу спадщину митця. Разом з ведучою виконали завдання, потрібно було обрати з репродукцій ту живописну роботу, що написана Шевченком. Наприкінці отримали невеликі солодкі подарунки. Дякуємо всім

Share:

administrator