У рамках бібліотечного літнього табору «Summer Camp» відбувся майстерклас «Космічні химери» для юних користувачів книгозбірні. Заняття було проведено талановитою художницею-аматором, рівнянкою Наталією Абросімовою та фахівцями Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Під час майстеркласу учні опанували нову техніку малювання, яка заснована на з’єднанні акварельної фарби і звичайної солі. Завдяки таким нехитрим секретам, малюнок виходить розмитим (з плавними переходами ліній і кольорів) та об’ємним. Як зазначила пані Наталія, обрана техніка сприяє тому, щоб діти не боялися фарб. Малювання допомагає дитині відволіктися та проявити свої здібності.

Таким чином, юні відвідувачі бібліотеки, поринувши у магічну атмосферу космосу, створили чудові малюнки зоряного неба. Отримані в результаті розводи дають багатий матеріал для дитячих фантазій. По закінченню майстеркласу учні ділилися позитивними враженнями, та залюбки забрали створені картини, щоб похизуватися новими навичками.

Дякуємо за плідну зустріч. До нових зустрічей на заходах бібліотечного літнього табору «Summer Camp» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator