У рамках бібліотечного літнього табору «Summer Camp» відбувся творчий майстерклас майстрині Олександри Панчук для всіх бажаючих провести гарно час, поспілкуватися одне  одним та створити вироби власними руками. Для того, щоб зробити справжнє диво на камені знадобилася гладка та округла морська галька, адже на ній зручно малювати та вона доповнює ідеї малюнків, що будуть нанесені.

Наша майстриня зазначила, що розфарбовувати можна акрилом, тоді не знадобиться додаткова фіксація, оскільки ця фарба є стійкою. Іншим варіантом, яким ми скористалися стала гуаш, що є густою і насиченою, проте потребує додаткової фіксації у вигляді лаку. Те, що буде намальованим на камінці є справою фантазії кожного з учасників. На вузьких та довгастих чудово виходять жуки, а на округлих можна вмістити пухнастого кота, також може бути дуже багато інших варіантів. Як саме працювати показувала і навчала пані Олександра. Усім учасникам дуже сподобався процес, тому кожен з них дуже старався.

Після висихання таким камінням можна вдало доповнити горщики з кактусами чи іншими кімнатними рослинами, прикрасити свій стіл чи книжкову полицю, подарувати. Дякуємо всім за чудову творчу зустріч!

Share:

administrator