ПРЕСАНОНС

14 квітня о 14:00 запрошуємо до Рівненської обласної бібліотеки для молоді, Київська, 18, де відбуватиметься майстерклас з малювання «Паска для друга» від мисткнині – Ірини Локшук.

Захід відбудеться у рамках акції «Паска для друга». Це традиційна акція, яку місцеві волонтери та активісти втілюють вже упродовж семи років. До неї долучаються і дорослі, й діти – роблять писанки та готують малюнки. Великодні листівки із теплими дитячими побажаннями для бійців вирушать на передову.

Локшук Ірина Миколаївна – художник, майстер декоративно-ужиткового мистецтва з художнього ткацтва, лауреат обласної премії імені Ганни Леончук, старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету.

Приймає активну участь у культурному житті Рівненщини та долучається до різноманітних мистецьких проектів. Учасниця І Міжнародного пленеру юних художників в Тайкурах (2020), фольклорно-етнографічного свята “Музейні гостини” (2019, 2021), всеукраїнського фестивалю народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки» (2019), всеукраїнського свята «День традиційного автентичного костюму» (2018), творчого проекту «За мить до весни» (2018, 2019), учасниця Етнофесту «Радивилівський заміс» (2018). Є членом журі з образотворчого мистецтва Щорічного обласного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання Рівненщини (2017-2021).

Організатори події: Рівненська обласна бібліотека для молоді.

На захід запрошені: діти, молодь, особи з числа внутрішньо переміщених, художники, фотографи, журналісти та всі бажаючі.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362)63-52-60 (відділ сімейного читання).

Share:

administrator