🎨 🖌 У Рівненській обласній бібліотеці для молоді 14 квітня відбулося заняття з малювання «Паска для друга». Проводила майстерклас художниця, лауреатка обласної премії імені Ганни Леончук, старша викладачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ – Ірина Локшук. Мисткиня також бере активну участь у культурному житті Рівненщини та долучається до різноманітних мистецьких проєктів.

🐇🥚 Захід відбувся у рамках акції «Паска для друга», яку місцеві волонтери та активісти втілюють вже упродовж семи років. До неї долучаються і дорослі, й діти – роблять писанки та готують малюнки. Відвідали майстерклас молоді батьки та їх діти, у тому числі із числа внутрішньо переміщених осіб, зокрема із Київщини.

🙌 🖌 Під час проведення заходу, пані Ірина розповіла легкі, доступні і зрозумілі покрокові інструкції для малювання із заздалегіть підготовлених великодніх шаблонів. Під керівництвом мискині усі успішно розпочали процес та отримали чудові малюнки. Так, молодь зообразила святкові паски і крашанки, а також відбитки власних лодонь, що несуть тепло та надію для наших захисників. Великодні листівки із теплими дитячими побажаннями для бійців вирушать на передову.

🎨 🖌 Приємно, що присутні не залишилися байдужими чи пасивними, а навпаки активно долучилися та отримували задоволення від роботи і спілкування.

🙌 🖌 Дякуємо всім за участь та співпрацю, до нових зустрічей!

Share:

administrator