У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся майстерклас до Дня вшанування пам’яті Захисників України «Сонях пам’яті». Проводила майстерклас майстриня декоративно-ужиткового мистецтва з художнього ткацтва Ірина Локшук. Участь взяли дев’ятикласники НВК №12 м. Рівного,  також завітали журналісти.

Локшук Ірина Миколаївна – художник, майстер декоративно-ужиткового мистецтва з художнього ткацтва, лауреат обласної премії імені Ганни Леончук, старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету. Приймає активну участь у культурному житті Рівненщини та долучається до різноманітних мистецьких проектів.

Під час проведення заходу, пані Ірина розповіла детальніше про ручне ткацтво, гобеленову техніку та переплетення у яких молодь сьогодні створювала свої соняшники. У них були заготовки, а під керівництвом майстрині усі успішно продовжили процес та отримали базові знання про ці техніки ручної роботи. Крім того, вона зазначила про важливість популяризації і підвищення інтересу до мистецтва ткання серед молоді. Приємно, що присутні не залишилися байдужими чи пасивними, а навпаки активно долучилися та отримували задоволення від роботи і спілкування. Дякуємо всім за участь та співпрацю, до нових зустрічей!

Share:

administrator